ANNA BRZOZOWSKA - MAKEUP MASTERCLASS

W dobie pandemii, wszyscy szukamy nowych rozwiązań dla swoich biznesów. Jeszcze dwa lata temu, zapotrzebowanie na kursy online było znikome, zapytania na te formę współpracy nie mieliśmy praktycznie wcale.

Czasy jakie są, każdy z nas widzi i czuje. Tylko dynamiczne działania mogą być gwarancją powodzenia w działaniach marketingowych.

Przy współpracy z Anią, mieliśmy za zadania stworzenia od zera kursu online, który będzie sprzedawał.

Konkurencja w tej branży jest niesamowicie duża, dlatego tylko profesjonalna produkcja filmowa, mogła pozwolić na wyróżnienie się na tle innych wizażystek. Zakres prac naszej agencji polegał na stworzeniu scenariusza, scenografii oraz wdrożeniu materiałów na platformę szkoleniową.Dodatkowo, pozyskaliśmy modelki, które użyczyły swoich twarzy przy pracy z makijażem.

Warto wspomnieć, że ten rodzaj współpracy jest niezwykle trudny i wszystko musi być zaplanowane i działać zgodnie z harmonogramem. Dlaczego? Kosmetyki nałożone na skórę, mają swój czas stygnięcia, a żaden dubel nie wchodzi w grę ponieważ każdy makijaż nakładany jest na twarz modelki etapami.

Podsumowując nasza klientka w ramach współpracy: otrzymała materiału video wraz z dzwiękiem, który został wdrożony na platformę szkoleniową. Dzięki niej, Ania może monitorować swoją sprzedaż, odpowiadać na pojawiające się pytania od kursantek, czy reagować na bieżąco na zmiany trendów.

Ania Brzozowska o Litchi – Creative Agency

Jestem makijażystką z wieloletnim doświadczeniem, a pandemia wywróciła moje życie zawodowe do góry nogami. Szukałam ekipy, która przygotuje dla mnie profesjonalny kurs online w formie video. Przekazywanie wiedzy w mojej branży, jest niezwykle trudne, dlatego chciałama, aby ktoś wsparł mnie swoim doświadczeniem w tej materii. Po wstępnym audycie potrzeb, otrzymałam szczegółową wycenę takiej uslugi wraz z kompleksowym wdrożeniem kursu na platformy szkoleniowe. Nagrania trwały 3 dni, a materiał po obróbce był gotowy w ciągu tygodnia. Jestem pod wrażeniem pracy ludzi z Litchi Creative Agency, bo oprócz swojego branżowego doświadczenia, dają klientowi cenne wskazówki aktorskie. Przy kolejnej edycji swojego MASTERCLASS, na pewno tutaj wrócę.

0

Lat
Doświadczenia

0

Zadowolonych
Klientów

0

Pozytywnych
Opinii

0

Ukończonych
Projektów

OUR VALUES

Każde zlecenie rozpoczyna się audytem potrzeb, dzięki któremu możemy zaproponować swojemu partnerowi biznesowemu rozwiązania, których potrzebuje. Kolejny etap to przedstawienie rożnych wariantów, oraz szczegółowa wycena każdego z nich. 

Jako odpowiedzialny partner biznesowy, poznajemy bardzo dokładnie potrzeby naszych klientów. Stosowanie efektywnych działań, to najpewniejsza droga do osiągnięcia sukcesu.

Jako zespół kreatywnych profesjonalistów, zawsze poszukujemy innowacyjnych rozwiązań wspierających rozpoznawalność marek klientów. 

Obsługujemy klientów biznesów w języku polskim i angielskim. Poza standardowymi środkami komunikacji typu: email, telefon. Preferujemy spotkania osobiste. Jest to szansa, aby skrócić dystans między klientem, a agencją, a co za tym idzie. Usprawnić wspólną współpracę, w której dobra komunikacja to podstawa. 

Have a question?
Contact us

Litchiagency.pl

Jesteśmy kreatywną agencja produkcyjna. Od podstaw zajmiemy się realizacją każdego pomysłu. Litchi tworzą ludzie, dla których praca to nie tylko doświadczenie i obowiązek, ale przede wszystkim pasja i dobra zabawa.