BLOOM SHOOP - FASHION SESSION

Bardzo często nowo powstałe marki (w tym przypadku butik odzieżowy), nie mają pojęcia o tym, ile pracy trzeba włożyć aby ich sklep internetowy został zauważony w oceanie innych podobnych lub konkurencyjnych. Dziewczyny z Bloom, zaraziły nas swoją energią do działania, bo czas jaki upłynął, od wpłynięcia zapytania do realizacji sesji wyniósł 7 dni 🙂 

Zakres naszych prac polegał na wykonaniu studyjnej sesji modowej, dla nowo powstałego butiku internetowego. Ze swojego doświadczenia wiemy, że zdjęcia na białym tle to za mało, dlatego też w tym wypadku postanowiliśmy zaszaleć i stworzyliśmy w naszym studio małą dżungle.

Do tego projektu stworzyliśmy własny set świateł, który w połączeniu z dymem dał niesamowity efekt. Mogliśmy przez chwilę poczuć się, jak w deszczowych lasach Amazonii 🙂

Cały materiał zdjęciowy, klient otrzymał drogą elektroniczną. Każda fotografia została poddana autorskiej obróbce oraz profesjonalnemu retuszowi. Dodatkowo wszystkie odbitki zostały dostosowane do wymiarów social mediów, strony WWW oraz sklepu internetowego.

Patrycja z Bloom o Litchi – Creative Agency

Razem ze wspólniczką szukałyśmy fotografa, który wykona dla nas sesję modową dla małej marki odzieżowej, która wtedy była na początku swojej działalności. W internecie, trafiłyśmy na stronę Litchi Creative Agency i po wysłaniu zapytania, dostałyśmy zaproszenie na spotkanie. Przedstawiłyśmy swoje oczekiwania względem fotografii, a panowie w ciągu kilku minut przedstawili nam 3 różne warianty współpracy. Tydzień później byłyśmy już po sesji zdjęciowej, wszystkie fotografie były wykonane profesjonalnie i można było wykonać z nich materiały reklamowe, bez jakiejkolwiek utraty jakości. Dodatkowym atutem agencji jest posiadanie własnego studia fotograficznego, w dość specyficznym, ale jak dla nas idealnie stworzonym do tego miejscu.

0

Lat
Doświadczenia

0

Zadowolonych
Klientów

0

Pozytywnych
Opinii

0

Ukończonych
Projektów

OUR VALUES

Każde zlecenie rozpoczyna się audytem potrzeb, dzięki któremu możemy zaproponować swojemu partnerowi biznesowemu rozwiązania, których potrzebuje. Kolejny etap to przedstawienie rożnych wariantów, oraz szczegółowa wycena każdego z nich. 

Jako odpowiedzialny partner biznesowy, poznajemy bardzo dokładnie potrzeby naszych klientów. Stosowanie efektywnych działań, to najpewniejsza droga do osiągnięcia sukcesu.

Jako zespół kreatywnych profesjonalistów, zawsze poszukujemy innowacyjnych rozwiązań wspierających rozpoznawalność marek klientów. 

Obsługujemy klientów biznesów w języku polskim i angielskim. Poza standardowymi środkami komunikacji typu: email, telefon. Preferujemy spotkania osobiste. Jest to szansa, aby skrócić dystans między klientem, a agencją, a co za tym idzie. Usprawnić wspólną współpracę, w której dobra komunikacja to podstawa. 

Have a question?
Contact us

Litchiagency.pl

Jesteśmy kreatywną agencja produkcyjna. Od podstaw zajmiemy się realizacją każdego pomysłu. Litchi tworzą ludzie, dla których praca to nie tylko doświadczenie i obowiązek, ale przede wszystkim pasja i dobra zabawa.