Contact Us

For any enquiries, or to say
hello, get in touch

0

Lat
Doświadczenia

0

Zadowolonych
Klientów

0

Pozytywnych
Opinii

0

Ukończonych
Projektów

OUR VALUES

Każde zlecenie rozpoczyna się audytem potrzeb, dzięki któremu możemy zaproponować swojemu partnerowi biznesowemu rozwiązania, których potrzebuje. Kolejny etap to przedstawienie rożnych wariantów, oraz szczegółowa wycena każdego z nich. 

Jako odpowiedzialny partner biznesowy, poznajemy bardzo dokładnie potrzeby naszych klientów. Stosowanie efektywnych działań, to najpewniejsza droga do osiągnięcia sukcesu.

Jako zespół kreatywnych profesjonalistów, zawsze poszukujemy innowacyjnych rozwiązań wspierających rozpoznawalność marek klientów. 

Obsługujemy klientów biznesów w języku polskim i angielskim. Poza standardowymi środkami komunikacji typu: email, telefon. Preferujemy spotkania osobiste. Jest to szansa, aby skrócić dystans między klientem, a agencją, a co za tym idzie. Usprawnić wspólną współpracę, w której dobra komunikacja to podstawa. 

Litchiagency.pl

Jesteśmy kreatywną agencja produkcyjna. Od podstaw zajmiemy się realizacją każdego pomysłu. Litchi tworzą ludzie, dla których praca to nie tylko doświadczenie i obowiązek, ale przede wszystkim pasja i dobra zabawa.