PHYSIOTHERAPIST I SCIENCE - PASSION - SPORT | 2021

W marcu razem z Piotrem Błędowskim z @rehabilitacja_plus_radom realizowaliśmy zdjęcia, do mini-dokumentu który opowiada o roli fizjoterapeuty w codziennym życiu sportowców.

Cały projekt rozpoczął się od stworzenia scenariusza, gdzie wspólnie z Piotrem przeprowadziliśmy audyt potrzeb marketingowych dla jego marki. Szczególnie zależało nam na tym, aby dotrzeć do danej grupy docelowej. Przy tworzeniu filmu dokumentalnego trzeba umieć zachować balans, między storytellingiem a głównym przekazem, bowiem zbyt zawiła i trudna historia przyciągnie tylko i wyłącznie widza, który jest zainteresowany tematem fizjoteterapii, a zniechęci takiego który z fizjoterapią stawia pierwsze kroki.

Po zaakceptowaniu przez klienta końcowego kształtu scenariusza, rozpoczął się okres produkcyjny. Zbieranie materiałów zajęło 7 dni zdjęciowych, gdzie codziennie nagrywaliśmy w innej lokalizacji. Ten sposób pracy pozwolił nam w późniejszym etapie post-produkcji, na dobór kadrów, które w 100% oddawały charakter historii reżyserowanej przez naszą agencję.

Każdy dzień zdjęciowy, podparty był dokumentacją fotograficzną w formie backstage. Dodatkowo nasz klient otrzymał profesjonalną sesję wizerunkową, która później wykorzystał do promocji swojej marki w internecie.

Po 20 dniach, etap postprodukcji dobiegł końca. Od selekcji materiałów, po profesjonalną koloryzację, aż do eksportu gotowych materiałów na platformy streamingowe, oraz social media klienta. Po akceptacji materiału przez Piotra, nasz mini-dokument ujrzał światło dzienne, gdzie spotkał się z dużą aprobatą.

Warto wspomnieć, że pacjentem Piotra jest notujący ostatnio bardzo dobre wyniki, zawodnik mieszanych sztuk walki MMA występujący w organizacji KSW – Patryk Kaczmarek, który miał swój udział w tworzeniu mini-dokumentu o pracy fizjoterpatuety.

Głównym celem projektu, była promocja fizjoterapii i ukazanie jej prostoty dla szerszego grona odbiorców.

Film opowiada historię człowieka, który każdego dnia budzi się rano, z misją poprawy formy fizycznej swoich podopiecznych. Nie znajdziecie w nim sztampowych zabiegów, które nudzą, a sam film trzyma w napięciu do samego końca.

Jest to dłuższa forma video, która trwa prawie 10 minut, ale po statystykach widać, że jako agencja Litchi – Creative Agency wykonaliśmy kawał dobrej roboty.

Piotr o współpracy z Litchi – Creative Agency

Nie zdawałem sobie sprawy, ile energii czasu i poświęcenia potrzeba aby stworzyć mini dokument o pracy fizjoterapeuty. Od pierwszego kontaktu, współpraca przebiegała płynnie i bezproblemowo. Komunikacja za pomocą dedykowanej aplikacji, oraz możliwość monitorowania postępów prac. Polecam wszystkim obsługę marketingową przez Litchi – Creative Agency

0

Lat
Doświadczenia

0

Zadowolonych
Klientów

0

Pozytywnych
Opinii

0

Ukończonych
Projektów

OUR VALUES

Każde zlecenie rozpoczyna się audytem potrzeb, dzięki któremu możemy zaproponować swojemu partnerowi biznesowemu rozwiązania, których potrzebuje. Kolejny etap to przedstawienie rożnych wariantów, oraz szczegółowa wycena każdego z nich. 

Jako odpowiedzialny partner biznesowy, poznajemy bardzo dokładnie potrzeby naszych klientów. Stosowanie efektywnych działań, to najpewniejsza droga do osiągnięcia sukcesu.

Jako zespół kreatywnych profesjonalistów, zawsze poszukujemy innowacyjnych rozwiązań wspierających rozpoznawalność marek klientów. 

Obsługujemy klientów biznesów w języku polskim i angielskim. Poza standardowymi środkami komunikacji typu: email, telefon. Preferujemy spotkania osobiste. Jest to szansa, aby skrócić dystans między klientem, a agencją, a co za tym idzie. Usprawnić wspólną współpracę, w której dobra komunikacja to podstawa. 

Have a question?
Contact us

Litchiagency.pl

Jesteśmy kreatywną agencja produkcyjna. Od podstaw zajmiemy się realizacją każdego pomysłu. Litchi tworzą ludzie, dla których praca to nie tylko doświadczenie i obowiązek, ale przede wszystkim pasja i dobra zabawa.